У ботсаду ДНУ анонсували другу корисну зустріч для любителів флори. На цей раз тема – “Батьки і діти, або зелене потомство”.
Заняття проходитиме в теплиці саду та буде присвячене живцюванню кімнатних рослин.
У ботсаду розповіли, що цікавого буде на заході:
-розберемо принципи живцювання
-на практиці хтось спробує вперше, хтось вдосконалить свою майстерність
-кожен забере з собою “маленьку весну”, створену на майстер-класі
-полюватимемо теплицею
-згадаємо шкільні роки
– обов’язково поміняємось рослинками “з вікна на вікно”.
Кількість місць обмежена. Задля запису або пишіть, або телефонуйте у ботсад.
Зустріч відбудеться 2 березня – з 10.00 до 12.00.

Софія Світла









