Чергову атаку російських дронів та артилерії пережили п’ять громад.
21 лютого окупанти з 9.00 почали обстріл Нікопольського району. Під вогнем перебували Нікополь, Марганець, села Червоногригорівської, Мирівської, Марганецької та Покровської громад.
За добу поліцією було зареєстровано майже три десятки звернень громадян щодо ворожих ударів.
На місці події слідчі задокументували пошкодження спортивного об’єкту, приватних будинків, господарських споруд, автотранспорту, ліній електропостачання та газогонів. В будівлях потрощено дах та стелю, вибиті стіни та понівечені фасади, посипалося віконне скло та посікло паркани навколо домівок.
Люди, на щастя, не постраждали.

Інна Кот









