Поліцейські приймають заяви від постраждалих та допомагають розбирати завали.
Вночі російська армія атакувала Дніпро «шахедами». Удар прийшовся по житловому дев’ятиповерховому будинку в Амур-Нижньодніпровському районі.
Внаслідок вибуху виникла пожежа, травми різного характеру отримали мешканці багатоповерхівки, які мирно відпочивали у своїх оселях. Людей госпіталізували до лікарні.
У будинку на восьмому та дев’ятому поверхах вщент зруйновано три квартири, ще дві пошкоджено. Також пошкоджень зазнали автомобілі, припарковані у дворі.
Зараз на місці російського удару працюють всі служби поліції та криміналістична лабораторія. На місці розгорнуто мобільний пункт прийому звернень громадян.
Аварійно-рятувальні роботи тривають.

Юлія Олександрова









