Загалом через атаку “шахедів” у Дніпрі постраждало 8 мешканців дев’ятиповерхівки в АНД районі.
За словами травматолога міської лікарні, до них доправили сімох поранених.
П’ятьом надали допомогу амбулаторно. Ще двоє лишаються у лікарні – це жінки 24 та 60 років.
-У однієї жінки забій нижніх кінцівок і рвані рани гомілок. Їй проведена хірургічна обробка ран, накладено шви з дренажами. У другої теж рвані рани, черепно-мозкова травма і струс головного мозку, перелом кісток передпліччя, – розповів лікар.
Відео: НМ
Юлія Олександрова









