12 лютого до поліції надійшло повідомлення про мінування гуртожитку. На місце події одразу виїхали слідчо-оперативна група та працівники вибухотехнічної служби.
З будівлі евакуювали всіх мешканців, після чого експерти-вибухотехніки обстежили обʼєкт та прилеглу територію.
В результаті, жодних вибухових або небезпечних предметів виявлено не було.
Поліцейські спільно із працівниками СБУ зʼясували, що до повідомлення про замінування причетний 39-річний неодноразово засуджений мешканець міста.
Поліцейські вилучили у зловмисника мобільний телефон, з якого надійшло повідомлення.
З ним працює слідчий.

Інна Кот









