У Дніпрі родини військовополонених влаштували автопробіг, аби нагадати про військових, які перебувають в ворожому полоні.
Мітингувальники вперше влаштували автопробіг, аби привернути до себе більшу увагу.
Мета заходу – нагадати про військових, які досі залишаються в російському полоні. Зокрема, про бійців полку “Азов”.
Учасники – родичі військовополонених, волонтери, громадські активісти. Також до автопробігу запрошують долучитися усіх небайдужих автовласників.
Рухаються автівки за маршрутом — Дніпро-Новомосковськ-Павлоград.
У Дніпрі до акції доєдналися близько 20 авто. Інші автівки долучаються в Новомосковську та Павлограді. Машини мчать вулицями та трасами з прапорами та гучними сигналами.

https://youtu.be/JfLb9htZCQA?si=8w7ih8BmIYTEAELS
Софія Світла









