26 та 27 лютого ДТЕК продовжить оновлювати високовольтну підстанцію для надійнішого електропостачання в АНД районі Дніпра.
Щоб енергетики мали змогу безпечно працювати, у ці дні, з 10:00 до 15:00, обмежать постачання світла в районі.
Енергетики монтуватимуть нове потужне енергообладнання, аби забезпечити стабільну роботу електромереж для понад 13 тисяч родин в АНД районі.
Софія Світла









