У Павлограді неповнолітні хлопці напали на містянина, побили і пограбували.
Злочин стався 17 лютого в районі автостанції. Двоє юнаків наздогнали павлоградця, коли той повертався з роботи додому.
Вони побили його і відібрали мобільний телефон.
Оперативники встановили та затримали двох хлопців 15-ти і 16-ти років, причетних до злочину.
26 лютого слідчі повідомили малолітнім злочинцям про підозру.
Інна Кот









