На Дніпропетровщині у порівнянні з попереднім тижнем захворюваність на ГРВІ знизилась на 12,7%.
Це нижче епідемічного порогу на 36,1%.
Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.
На COVID-19 припадає 3,5% захворювань. У порівнянні із минулим тижнем випадків коронавірусу також поменшало – на 16%.
-Незабаром весна, тож віруси відступають, – зазначають фахівці.
Лікарі рекомендують, аби не захворіти:
-пийте вітаміни
-гуляйте на свіжому повітрі
-висипайтеся
-менше стресуйте.
Турбуйтеся про себе і все буде добре!
Софія Світла









