29 лютого окупанти спрямували безпілотники та ствольну артилерію на районний центр, Марганецьку та Червоногригорівську громади.
На жаль, під час артобстрілу в одному із сіл постраждав 72-річний мешканець Нікополя.
Загалом за добу до поліції надійшло більше двох десятків повідомлень про ворожі удари по цивільній інфраструктурі.
Під час обстеження території слідчі задокументували пошкодження приватних домоволодінь, дачних будиночків, автотранспорту, ліній газо- та електропостачання, господарських споруд – одна повністю зруйнована. В будівлях побило дах, потрощило та посікло стіни, вилетіли шибки, уламками снарядів пробило наскрізь огорожі навколо помешкання людей, зламало дерева.
Вночі також було гучно, під вогнем перебувало село Марганецької громади. Правоохоронці встановлюють наслідки влучань.

Юлія Олександрова









