В області захворюваність на грип та ГРВІ минулого тижня перевищила епідемічний поріг у Васильківській, Магдалинівській, Петриківській громадах.
Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.
42% серед хворих – діти. Через високі показники захворюваності серед школярів призупиняли навчання або переводили на дистанційку деякі класи – у Кам’янському, Жовтих Водах, Верхньодніпровській громаді.
На COVID-19 припадає 3,4% випадків, що на 2,4% менше попереднього тижня. Зареєстровано 2 летальних випадки від коронавірусу.
На території регіону також циркулюють віруси грипу типу А, В, парагрипу.
Юлія Олександрова









