Вночі окупанти били з артилерії по Нікополю, Мирівській та Марганецькій громадам.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-За ніч ворог тричі атакував Нікопольщину. Били з артилерії по райцентру, Мирівській та Марганецькій громадам. Випустили більше десятка снарядів.
Пошкоджені 3 приватні будинки та господарська споруда. Головне, що люди не постраждали.

Юлія Олександрова









