856 виїздів здійснили підрозділи ДСНС області з 4 по 10 березня.
537 разів вогнеборці виїжджали гасити пожежі. Зокрема, ліквідували 53 займання у житловому секторі, 14 – у нежитловому та 5 – на транспорті.
Також протягом минулого тижня в екосистемах області виникло 460 пожеж – 368 разів горіла трава та 92 – сміття. Вогонь пошкодив понад 435 га території.
Загалом за тиждень врятували 31 людину. 2 мешканці області, на жаль, загинули.

Інна Кот









