Пізно ввечері та вночі ворог знову запустив свої снаряди на Нікопольщину. Є поранені.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Окупанти знову тероризують мирне населення Нікополя.
Вчора ввечері від артилерійського обстрілу постраждали троє людей, дві жінки, 43 і 48 років, та чоловік 49 років. На щастя, поранення не важкі, всі лікуватимуться вдома.
Загалом ворог здійснив три атаки. Двічі били по райцентру та ще раз по Червоногригорівській громаді.
Пошкоджено магазин, 17 житлових будинків, одна приватна оселя – повністю зруйнована, зачепило 11 господарських споруд, 5 авто, 4 газопроводи і 7 ліній електропередачі. Без світла залишилися 1714 домівок.

Юлія Олександрова









