Сьогодні окупанти запустили на Нікополь 3 дрони-камікадзе та обстріляли з артилерії.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Окупанти продовжують тероризувати Нікополь. Сьогодні запустили на місто 3 дрони-камікадзе та обстріляли з артилерії.
Пошкоджено комунальне підприємство, 3 приватні будинки, авто і паркани.
На щастя, ніхто не постраждав.

Юлія Олександрова









