Вчора небайдужі дніпряни повідомили до ДСНС, що на вулиці Данили Галицького у приямок житлового будинку впав пес.
На допомогу чотирилапому примчали 5 рятувальників.
Один з надзвичайників спустився вниз та визволив бідолашну тварину з пастки.
З песиком усе добре.
Софія Світла









