Близько 500 осель залишилися на цей час без електропостачання на Дніпропетровщині.
У Міненерго повідомили, що знеструмлення сталися через технологічні порушення.
Також повідомляється, що у Дніпрі з отруєнням чадним газом було госпіталізовано чоловіка та жінку. Через це перекрито газ у 15 квартирах.
Софія Світла









