Сьогодні окупанти 6 разів атакували Нікопольщину.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-За день ворог 6 разів атакував Нікопольщину. Запустили 3 дрони-камікадзе і тричі обстріляли район з артилерії.
Били по Нікополю, Мирівській та Червоногригорівській громадам.
Сталося пожежа на території заправної станції, її оперативно ліквідували.
Пошкоджений інфраструктурний обʼєкт, 11 приватних будинків, 2 господарчі споруди, 2 автомобіля, газопровід, 57 сонячних панелей, 3 лінії електропередачі.
На щастя, обійшлося без постраждалих.

Юлія Олександрова









