Громади Нікопольщини знову були під ворожим вогнем.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вчора ввечері окупанти двічі вдарили з артилерії по Нікопольщині. Били по Червоногригорівській та Марганецькій громадам.
На щастя, ніхто не постраждав.
Юлія Олександрова









