Дітей, які були поранені внаслідок ракетного удару по Кривому Рогу 12 березня, на сьогодні вже виписали з медзакладів.
Про це повідомив голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул.
У лікарнях міста перебувають ще
6 дорослих. Двоє з них у тяжкому стані.
У пацієнтів політравма з ураженням внутрішніх органів, – розповіли медики.
Також двоє тяжко поранених проходять лікування у Дніпрі.
Софія Світла









