Через масовану атаку ворога на енергетичну інфраструктуру – в Дніпропетровській області відбуваються екстрені відключення електрики за розпорядженням НЕК Укренерго.
На жаль, графіків відключень наразі не існує!
Коли в оселі мешканців повернуться світло та вода – поки невідомо.
Жителів багатоповерхівок, де зараз є електрика, просять не користуватися ліфтами.
За інформацією від Міненерго, за останній час – це найбільш масований удар по українській енергетиці.
Зарядити ґаджети та зігрітися можна у найближчих Пунктах Незламності – https://nezlamnist.gov.ua
Юлія Олександрова









