Ворог бив по Нікополю, Марганецькій та Мирівській громадам.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вчора ввечері та ближче до ночі ворог тричі бив по Нікопольському району. Випустили близько десятка артилерійських снарядів та вдарили з «граду». Били по райцентру, Марганецькій та Мирівській громадам.
На щастя, обійшлося без руйнувань та постраждалих.
Юлія Олександрова









