Моторошну знахідку виявили місцеві мешканці. Багато мертвих свиней хтось скинув на самому березі річки Оріль.
Люди викликали поліцію та рятувальників, аби дістати трупи тварин. Свиней мають спалити у спеціально виритому котловані та закопати.
Причину смерті тварин дослідять фахівці Держспоживслужби.
Якщо у пробах виявлять ознаки африканської чуми свиней — на території оголосять карантин.
Інна Кот









