Нікопольщина знову зазнала ворожих обстрілів.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вчора пізно ввечері ворог вдарив по Марганецькій громаді Нікопольського району. Били з артилерії по одному з населених пунктів.
На щастя, обійшлося без руйнувань та постраждалих.
Юлія Олександрова









