Увечері та зранку ворог знову тероризував Нікопольщину.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вчора ввечері окупанти обстрілювали з артилерії Червоногригорівську громаду Нікопольського району, а зранку запустили два дрони-камікадзе на сам Нікополь.
На щастя, обійшлося без руйнувань та постраждалих.
Юлія Олександрова









