Повідомлено про підозру чотирьом працівникам міжрайонної медико-соціальної експертної комісії МСЕК.
Організатор – голова комісії МСЕК, та ще три медики, розробили схему одержання хабарів під час оформлення груп інвалідності.
Вони вимагали хабар у людей, які мали право на отримання чи продовження групи інвалідності, зокрема, у поранених військовослужбовців.
Медики обіцяли забезпечити позитивне рішення МСЕК, а також допомогти із всіма необхідними довідками і процедурами.
Наразі нечесним медикам
обирають запобіжний захід.

Інна Кот









