Внаслідок ракетної атаки у Дніпрі постраждав освітній заклад.
На жаль, після відбою ракетної небезпеки, зʼясувалося, що 4 дітей – один хлопчик і три дівчинки (2006-2009 років народження) були легко поранені. Їх зачепили уламки скла, коли діти бігли до укриття.
Їм надана уся необхідна медична допомога. З ними зараз працюють психологи, загрози життю – немає.
-Дякую керівництву та викладачам, усім, хто вивів дітей у безпечне місце. Це врятувало, – написав голова облради Микола Лукашук.
Серед потерпілих й п’ятеро дорослих. З них двоє, чоловік та жінка, госпіталізовані. Їхній стан оцінюють як середньої тяжкості.
Через удар вибиті вікна, є пошкодження приміщень. На парковці загорілися автівки.
Всі деталі ще уточнюються
Юлія Олександрова









