Рятувальники сьогодні дістали жінку, яка ненароком впала до покинутого колодязя.
Вранці до ДСНС надійшло повідомлення про те, що жінка впала до покинутого колодязя і потребує допомоги.
Це сталося у селищі Саксагань Кам’янського района.
Жінка знаходилася на глибині орієнтовно 6 метрів. Надзвичайники допомогли їй вибратися з колодязя.
Після порятунку її оглянули медики.
Від госпіталізації вона відмовилася.
Софія Світла









