Окупанти сьогодні гатили по Нікополю, Мирівській, Червоногригорівській, Марганецькій і Покровській громадам. Є руйнування.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-За день ворог 8 разів атакував Нікопольщину. Тричі били дронами-камікадзе та 5 разів обстріляли з артилерії.
Гатили по Нікополю, Мирівській, Червоногригорівській, Марганецькій і Покровській громадам.
У Червоногригорівській громаді зачепило газопровід – без газу залишилися близько 5000 осель, зачепило і водогін – без води наразі близько 3000 абонентів, пошкоджено й 3 лінії електропередачі.
Пошкоджена заправна станція та ліцей, автівка та інфраструктурний обʼєкт.
На щастя, обійшлося без постраждалих.
Юлія Олександрова









