Окупанти запустили БпЛА на область та двічі били по Нікополю з артилерії. Є руйнування.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
– Три ворожих шахеди збили вночі над областю наші сили ППО. Безпілотники знищили у Дніпровському та Криворізькому районах.
Також вночі окупанти двічі били по Нікополю з артилерії. У місті пошкоджено торгівельний центр, спортклуб, дозвільний центр, бібліотеку, модульне містечко для ВПО, 8 багатоповерхівок, 16 приватних осель, 7 господарських споруд, 3 гаражі, 16 автівок, 7 ліній електропередачі.
Головне, люди не постраждали.

Юлія Олександрова









