ДТП сталася вчора увечері на вулиці Панікахи. Перехожі почали переходити дорогу на “зелений”, першими йшли двоє дітей.
У цей момент в людей в’їхала автівка Hyundai. Один хлопчик встиг відскочити, а іншого було збито, повідомляє Інформатор.
Свідки повідомили, що хлопець підлетів на 2 метри у висоту. Дитину госпіталізували.
Попередньо, діагностували закритий перелом лівої променевої кістки.
Інна Кот









