Сьогодні окупанти били по області безпілотниками і гатили з артилерії.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-За день більше десятка атак по Нікопольщині. Окупанти били по району безпілотниками і гатили з артилерії. Дісталося самому Нікополю, Марганецькій, Мирівській та Червоногригорівській громадам.
Пошкоджені інфраструктурні об’єкти, транспортне підприємство, агрофірма, приватна оселя і автомобіль.
Атакував безпілотником агресор й один з населених пунктів Зеленодольської громади Криворіжжя. Понівечені два легковики і нежитлова будівля.
Головне, що люди не постраждали.

Юлія Олександрова









