З річки Самара чоловіки незаконно виловили риби на суму близько 150 тисяч гривень.
11 квітня під час патрулювання прибережною зоною річки Самара неподалік села Піщанка правоохоронці виявили двох порушників зі свіжовиловленою рибою.
Незаконний промисел місцеві чоловіки 42 та 51-років здійснювали за допомогою гумового човна та чотирьох рибальських сіток.
За даним фактом розпочато досудове розслідування.
Рибу конфіскували.
Наразі триває нерестова заборона на вилов водних біоресурсів.

Інна Кот









