Окупанти здійснили атаку на Нікопольщину та Криворіжжя.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
– 4 ворожих шахеди вночі збили над областю. Їх знищили у Криворізькому районі наші оборонці неба.
Через падіння уламків на одному з об’єктів критичної інфраструктури спалахнула пожежа. Рятувальники працювали над ліквідацією загоряння.
Пізно ввечері окупанти вдарили двома дронами-камікадзе по Мирівській громаді Нікопольського району. Там пошкоджено 2 приватних будинки.
Головне, що люди не постраждали.
Юлія Олександрова









