9 квітня у Павлограді 6-річному хлопчику стало дуже зле після вживання полуниці.
В дитини була діарея, болів живіт, сильно підвищилась температура, з’явився висип. Почала розвиватись поліорганна недостатність та почався шоковий стан.
10 квітня дитину доставили до лікарні у Павлограді, а потім транспортували до лікарні Дніпра.
На жаль, вранці 11 квітня хлопчик помер.
Лікарі наголошують, що рання полуниця часто містить нітрати. Тому дітям, літнім людям, годуючим мамам, людям зі слабким імунітетом такий продукт вживати не можна. Нітрати забруднюють кров, печінку і викликають отруєння.
Інна Кот









