Сьогодні в області знову було гучно.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-За день окупанти 8 разів атакували Нікопольський район. Запустили 5 дронів-камікадзе і тричі обстріляли з артилерії. Били по райцентру та Марганецькій громаді.
Пошкоджені медзаклад, 2 магазини, 3 приватні будинки, 2 господарські споруди та лінія електропередачі.
На щастя, люди не постраждали.
Гучно було й на Синельниківщині. Внаслідок ворожої атаки в районі потрощені будинки. Наслідки ще уточнюються.

Юлія Олександрова









