Цілий день ворог атакував Нікопольський район.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
– Окупанти запустили 17 безпілотників різного типу і тричі обстріляли з артилерії.
У Нікополі пошкоджено 14 приватних будинків, 11 господарчих споруд, теплиця, адмінбудівлю, лінію електропередачі. Без світла залишились 30 000 родин.
У Марганецькій громаді пошкоджено гімназію та лінію електропередачі. У Мирівській – комунальне підприємство і 2 легкових автомобіля. Також били по Покровській громаді.
На щастя, люди не постраждали.

Юлія Олександрова









