Ворог тероризував Нікополь та
Червоногригорівську громаду.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
Окупанти тричі били по Нікопольщині.
Вчора ввечері вдарили з артилерії та запустили дрон-камікадзе по Нікополю. Вночі обстріляли з артилерії Червоногригорівську громаду.
На щастя, обійшлося без руйнувань та постраждалих.
Юлія Олександрова









