Голова суду у нашій області через посередника вимагав 2 500 доларів хабаря.
Натомість обіцяв винести «правильне» рішення щодо зняття арешту з майна.
Під час обшуків у фігурантів вилучили гроші, які були отримані, як хабар.
Наразі голова суду та його посередник під слідством.

Інна Кот









