Збільшилася кількість поранених внаслідок обстрілів Нікопольщини.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-У Нікопольському районі 4 постраждалих. Через атаки російських окупантів поранена 74-річна жінка. Вона у лікарні у важкому стані, ще двоє чоловіків 46 та 65 років госпіталізовані у стані середньої тяжкості. Постраждав і 22-річний чоловік, він лікуватиметься вдома.
Загалом за день ворог 17 разів атакував Нікопольщину. Били по Нікополю, Мирівській та Марганецькій громадам.
Пошкоджено кафе, ринок, інфраструктурні обʼєкти, 4 приватні оселі, господарська споруда, 2 автівки, автобус, гараж та парник.
Також росіяни вдарили ракетою по Криворізькому району. Але все добре, ніхто не постраждав. Сталася пожежа, яку оперативно загасили.

Юлія Олександрова









