Мешканець Київської області незаконно заволодів земельною ділянкою на узбережжі Блакитного озера у Петриківському районі під виглядом її безоплатної приватизації.
Використовуючи підроблені документи він зареєстрував право власності на землю нібито для ведення сільського господарства.
З метою легалізації незаконно набутого майна чоловік згодом продав земельну ділянку площею 2,3 га.
Внаслідок цього державі було спричинено збитки на суму майже 1,8 млн грн.
Наразі підозрюваний під вартою.

Інна Кот









