Окупанти атакували енергетичні об’єкти нашої області.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-На ранок ворог здійснив масовану ракетну атаку по Україні та області. Метою цієї атаки була, в першу чергу, енергетика.
ППО було збито 13 ракет над Дніпровським, Криворізьким та Павлоградським районами.
Втім, сталися і влучання. Ворог поцілив по обʼєктах енергетичної інфраструктури Дніпровського та Криворізького районів.
Постраждав 39-річний чоловік. Сталося декілька пожеж.
За вечір та ніч окупанти 7 разів били по Нікопольщині. Запустили 4 дрони-камікадзе та близько 15 артснарядів. Били по Нікополю, Марганецькій та Червоногригорівській громадам.
Постраждала 82-річна жінка. Пошкоджено 12 магазинів, ринок, салон краси, редакція газети, оптика, 7 багатоповерхівок, 4 приватні оселі, сонячна панель, газопровід та лінія електропередачі.
Через обстріли Марганецької громади, які сталися напередодні, без електропостачання залишилося 2 села. Це 600 абонентів.

Юлія Олександрова









