Внаслідок ворожих атак на область є поранені та руйнування.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Через ворожу атаку у Дніпровському районі був пошкоджений інфраструктурний обʼєкт. Постраждала 59-річна жінка, лікуватиметься амбулаторно.
По Нікопольщині за день було 19 атак. Окупанти запустили 14 безпілотників та 5 разів обстрілювали з артилерії.
Били по Нікополю, Мирівській та Покровській громадам.
Постраждали дві жінки, 40 та 88 років. На щастя, травми не важкі, лікуватимуться вдома.
Пошкоджена агрофірма, багатоповерхівки, 9 приватних осель, декілька господарських споруд, нежитлова будівля, авто, мікроавтобус та лінія електропередачі.

Юлія Олександрова









