Окупанти били артилерією та безпілотниками по Нікополю, Марганецькій та Мирівській громадам.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Окупанти знову тероризують мирне населення Нікопольського району.
У райцентрі від ворожих атак постраждали четверо людей. До лікарні госпіталізували 47-річного чоловіка і 27-річну жінку. Незначні поранення отримали чоловік 44 років та 43-річна жінка. Лікуватимуться амбулаторно.
Загалом за день район атакували 13 разів. Били артилерією та безпілотниками по Нікополю, Марганецькій та Мирівській громадам.
Пошкоджено лікарню, спортивний майданчик, інфраструктурний обʼєкт, 8 приватних будинків, 6 господарських споруд, згоріла автівка, зачепило вуличне освітлення та лінії електропередачі.

Юлія Олександрова









