З вечора і до ранку ворог продовжив бити по Нікопольщині – загалом більше десятка атак.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Запустили дрони-камікадзе по Нікополю, також місто обстріляли з «Граду».
Пошкоджено багатоквартирний будинок, адмінбудівлю та мікроавтобус.
Вночі окупанти двічі вдарили артилерією по Марганецькій та Мирівській громадам. Запустили близько двох десятків снарядів. Пошкоджена агрофірма.
На ранок на одне з сіл Мирівської громади спрямували дрон-камікадзе. Наслідки обстрілів наразі уточнюються.
Головне, обійшлося без постраждалих.

Юлія Олександрова









