Пінний розчин та невідомі речовини помітили місцеві у стоках озера та забили на сполох.
Днями фахівці міськради разом з ДСНС взяли проби стічної води, аби зробити експрес-тести за допомогою спектрофотометру.
Тести показали, що показники – без перевищень. Тобто все в межах норми, окрім показнику PH, який показав перевищення. Це свідчить про високу лужність стічних вод.
Це шкодить, зокрема, живим організмам, які знаходяться у водоймі.
Хоча місцеві кажуть, що вже давно тут не купаються, бо вода надто брудна.
Софія Світла









