Чоловіки викрали авто, яке їм привезли на ремонт.
Це сталося у Покровській громаді.
Перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, вони не впорались з керуванням та перекинулися у полі.
Правоохоронці встановили, що
потерпілий залишив свій автомобіль «Mitsubishi L-200» 37-річному підозрюваному для ремонту. Через деякий час, перебуваючи у стані сп’яніння, зловмисник разом зі знайомим вирішив покататися на автівці та потрапив у ДТП.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження та повідомлено автовикрадачам про підозру. Їм загрожує до 8 років ув’язнення.

Інна Кот









