У цьому році ми святкуватимемо вже третій Великдень під час повномасштабного вторгнення.
Тож слід бути пильними під час святкових заходів.
У ДніпроОВА нагадали про загальні правила безпеки:
– Забороняються масові зібрання. Варто уникати скупчення людей.
– В області не скасовується комендантська година. Великодні богослужіння, освячення кошиків краще проводити до та після комендантської години.
– Віряни мають бути інформовані про наявні укриття.
– Поліція, ДСНС, медики – усі працюватимуть у посиленому режимі.
Софія Світла









