Окупанти гатили по Нікополю, Мирівській, Марганецькій та Покровській громадам.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Від ранку окупанти 17 разів били по Нікопольщині. Запустили 12 дронів-камікадзе та більше трьох десятків артилерійських снарядів.
Гатили по Нікополю, Мирівській, Марганецькій та Покровській громадам.
Пошкоджені 3 багатоповерхівки, гімназія, 3 приватних будинки, господарська споруда, склад та цех на підприємствах, згоріла автівка, зачепило й 4 вантажівки, мопед та лінію електропередачі.
На щастя, обійшлося без постраждалих.

Юлія Олександрова









