Окупанти обстріляли Нікополь
з артилерії та «Граду».
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Ворог не припиняє атакувати Нікополь. Вчора ввечері місто тричі обстріляли, два рази з артилерії та ще раз з «Граду».
Постраждала 82-річна жінка, в неї стався сильний стрес, але все добре – лікуватиметься вдома.
Пошкоджено 8 багатоповерхівок, адміністративну будівлю, дитячий садок, заправку та лінію електропередачі.
Вранці окупанти запустили на місто три дрони-камікадзе. Наслідки атак уточнюються.

Юлія Олександрова









